1Didžiuojamės savo kraštiečiu, jo nuveiktais darbais Lietuvai ir visų jos žmonių labui. Savo gimtinėje – Kadrėnų kaime – įkūręs Didžiosios Kovos apygardos partizanų parką, monsinjoras nesustodamas, vieną po kito čia statė savo žuvusiems draugams ir vienminčiams atminti skirtus kryžius.
Kadangi A. Svarinskas nespėjo  įgyvendinti daugelį metų brandintos vienos iš didžiausių savo svajonių – įamžinti sušaudytų pirmosios Lietuvos Respublikos ministrų atminimą, šią jo valią išpildė Ukmergės rajono savivaldybė, Ukmergės kraštotyros muziejus ir iniciatyvinė grupė „Atmintis“.
Parke, monsinjoro numatytoje vietoje, iškilo 18-os paminklinių ženklų memorialas, išleista knyga apie visus parke esančius kryžius ir atminimo ženklus. 1-1
Džiaugiuosi, kad vykdant šį kilnų projektą, teko įsitraukti į labai skirtingų ir aktyvių žmonių iniciatyvinę grupę. Kartu padarėme didelį darbą – įamžinome pirmąją demokratinę ir teisinę Lietuvos valstybę kūrusius ministrus.
Atgaivinta atmintis – tai mūsų kartos pagarbos ir dėkingumo ženklas mūsų Tėvynės sūnums, o istorijos žinojimas yra išminties šaltinis. Tos žinios skatina patriotizmą, daro mus labiau susitelkusiais ir stipresniais.