Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienos iškilmės

Gegužės 16 d. 12 val. Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienos iškilmės. Mūšios Didžiosios Kovos apygardos partizanų parke (Vidiškių sen. Ukmergės r.)

Renginio programa

11 val. – gėlių padėjimas prie Didžiosios Kovos ir Vyčio apygardų partizanų kapų Dukstynos kapinėse.

12 val. – Vėliavų įnešimas. Šv. Mišios už partizanus ir Lietuvos kariuomenę.
Šv. Mišias aukos vyskupas Jonas Kauneckas ir Ukmergės dekanato dekanas Vaidas Butkus.

Kalbės: Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas, Nepriklausomybės Akto signataras Algirdas Endriukaitis,
prof. kunigas Romualdas Dulskis, partizanas Jonas Kadžionis.

Koncertuos Ukmergės kultūros centro politinių kalinių ir tremtinių choras „Tremtinys“ (vadovė Julė Juodienė) ir Sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademijos folkloro ansamblis „Kupolė“ (vadovė Daiva Bradauskienė).

Renginio metu vyks Didžiosios kovos apygardos 8-osios rinktinės Ukmergės 805 kuopos ginklų paroda.

Vaišinsimės kareiviška koše ir arbata.

Autobusai išvyksta:
11,00 val. – Pramonės mikrorajonas,
11,05 val. – Kęstučio a.,
11,15 val. – Pivonijos mikrorajonas,
11,25 val. – Centrinė ligoninė.
11,40 val. – Mūšios partizanų parkas.
Atgal į Ukmergę išvyksta 15 val. po renginio.
Bilieto kaina – 0,70 Eur.

Šventės organizatoriai:
Ukmergės kraštotyros muziejus – www.UkmergesMuziejus.lt,
Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Ukmergės skyrius, Atsargos karininkų sąjungos Jonavos skyrius.

Šventės rėmėjas:
UKMERGĖS RAJONO SAVIVALDYBĖ

Informaciniai rėmėjai: Vilkmergė.lt, Gimtoji žemė, Ukmergės žinios.