Sugrįžta žaidimas „SURINK UKMERGĖS DVARŲ ŽIEDĄ“!

Prasidėjus vasarai Ukmergės kraštotyros muziejus skelbia džiugią naujieną – Ukmergės rajone nuo birželio 10 dienos antram sezonui sugrįžta žaidimas „SURINK UKMERGĖS DVARŲ ŽIEDĄ“!
8 dvarai, apsupę Ukmergės rajono perimetrą, sudaro išskirtinį, vienintelį tokį Lietuvoje maršrutą „Dvarų žiedą“. Keliaukite į kiekvieną iš jų, išpildykite žaidimo sąlygas, gaukite spauduką ir laimėkite išskirtinius prizus!

Maršruto ilgį sudaro apie 140 km, įveikti kilometrai atves į vienus gražiausių Lietuvoje esančių dvarų, kuriuos tikrai verta aplankyti: Prezidento Antano Smetonos, Vaitkuškio, Taujėnų, Krikštėnų, Sližių, Leonpolio ir Šventupės dvarai bei Siesikų pilis.

Aplankykite kiekvieną iš jų, patirkite dvariško gyvenimo dvelksmą, susipažinkite su jų architektūra, įspūdinga aplinka, parkais. Kiekvienas iš jų turi savito žavesio, vieni apgriuvę, kiti prikelti naujam gyvenimui, treti vilioja įdomiais renginiais.

Plačiau apie žaidimą ir dvarus turizmo svetainėje >>

Jeigu maršrutas pasirodys per daug sudėtingas, kviečiame Jus į ekskursiją „Ukmergės dvarų žiedas“, kurios metu Jus lydės profesionalus gidas, padėsiantis suformuoti maršrutą pagal jūsų poreikius, parengsiantis vizitų laikus, lydėsiantis jus visos ekskursijos metu.

Kreipkitės kontaktais:
☎️ +370 648 69548
📩 ekskursijos@ukmergesmuziejus.lt

*Organizuotos ekskursijos siūlomos didesnėms žmonių grupėms.
Žaidimo korteles galite atsiimti iš kiekvieno maršrute esančio dvaro arba apsilankę Ukmergės turizmo informacijos centre „Mūsų krautuvėlė“.☺️
Dėl žaidimo sąlygų ir prizų atsiėmimo sekite naujienas Facebook paskyroje – Ukmergės Turizmas.